بیمه عمر در اصفهان | برترین نوع بیمه عمر در ایران | بیمه لاکچری در اصفهان

بیمه عمر در اصفهان | برترین نوع بیمه عمر در ایران | بیمه لاکچری در اصفهان

بیمه عمر در اصفهان | برترین نوع بیمه عمر در ایران | بیمه لاکچری در اصفهان

بیمه عمر در اصفهان | برترین نوع بیمه عمر در ایران | بیمه لاکچری در اصفهان

بیمه عمر در اصفهان | برترین نوع بیمه عمردر ایران | بیمه لاکچری در اصفهان |09132014878
بیمه عمر پاسارگاد در اصفهان| بیمه عمر و سرمایه گذاری در اصفهان

رتبه بندی شرکت های بیمه عمر و سرمایه گذاری

دوشنبه, ۸ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۰۹:۳۰ ب.ظ

بنر

رتبه بندی شرکت های بیمه عمر و سرمایه گذاری :

 

 

1- بیمه ایران

 

 

 

از سال 1314 فعالیت خود را آغاز کرده است و اولین شرکت بیمه ای محسوب میشود و این فاکتور نقش بسزایی در موفقیت و وجه عمومی آن داشته است. این شرکت 205 شعبه در سراسر کشور داشته و تعداد نمایندگانش در حدود 4256 است. شاید تنها شرکت دولتی بیمه باشد که در زمینه توانگری مالی کاهش رتبه داشته اما توانسته میزان سود دهی خود را در یک سطح ثابت نگهدارد. این میزان سود دهی در حدود 20 درصد بوده است.

میزان سرمایه فوت این شرکت 35 برابر حق بیمه سالیانه تا سقف 400 میلیون تومان است. همچنین مزایای دیگری چون دریافت وام تا میزان 90% اندوخته پس از 2 سال، پرداخت سرمایه از کار افتادگی، پرداخت هزینه های بیماری های خاص، امکان خرید بیمه عمر از بدو تولد تا 100 سالگی و معافیت از پردخت مالیات از مزیت های این شرکت است.

سود تضمینی در 2 سال اول 16% درصد و در دو سال بعدی 13 درصد در نظر گرفته شده است. این سود در سالهای بعد به 10 درصد می رسد. همچنین 85% درصد از سود مشارکتی را به بیمه گذاران خود پرداخت می کند. این سود در سال 1397 در حدود 24.5 درصد بوده است.

 

2- بیمه پاسارگاد

 

 

 

این شرکت در سال 1385 تاسیس شد و باتوجه به اینکه از آن بعنوان شرکتی خصوصی یاد میشود اما توانسته این رتبه خوب را در میان شرکت های دولتی وخصوصی کسب کند. دارای 77 شعبه در سراسر ایران است و 2180 نمایندگی فعال. از طرف دیگر تعداد 8426 نمایندگی تخصصی بیمه عمر نیز در حال همکاری با آن هستند.

همچنین این شرکت در میان 500 شرکت برتر کشور عنوان 102 را به خود اختصاص داده است و از نظر میزان رشد در سالهای 1390 تا 1392 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی حائز رتبه اول گردید. میزان پرداخت سرمایه فوت طبیعی در حدود 360 برابر حق بیمه ماهیانه بعلاوه سرمایه اصلی است.

ارائه خدمات نوین مانند بیمه تکمیلی، پوشش مناسب بیماری های خاص، و سطح توانگری 1 این شرکت را به محبوبترین شرکت بیمه عمر در کشور مبدل ساخته است. همچنین بیمه گذار در صورت خرید بیمه عمر از مزایایی مانند پوشش آتش سوزی و زلزله نیز بهره مند خواهد شد. این شرکت در سالهای گذشته میزان سود دهی بین 23-25% را ارائه داده است و نوسان کمتری را تجربه کرده است.

 

3- بیمه کارآفرین

 

 

این شرکت افتخار دارد بعنوان اولین مجموعه ای باشد که بیمه عمر را بصورت مدرن در کشور عرضه نماید. در تاریخچه تاسیس شرکت آمده است این مجموعه در سال 1381 توسط گروهی از کارآفرینان با هدف تغییر ساختار سنتی بیمه و استفاده از ابزارهای کارآمد سیستماتیک شکل گرفت. میزان سرمایه فوت 25 برابر حق بیمه سالیانه می باشد.

اهداف شرکت عبارتند از:

حاکمیت شرکتی- مشتری محوری و تکریم ارباب رجوع- بیمه گری با ابزارهای حرفه ای- خلاقیت و ابداع طرح های نو- آموزش کارکنان در تمام سطوح

 

4- بیمه سامان

 

 

در بین شرکت های خصوصی یکی از شفاف ترین سیاست های بیمه ای را داراست. همچنین در سطح یک توانگری مالی می باشد. در سال 1383 تاسیس گردید و در حوزه بیمه زندگی و غیر زندگی فعالیت نمود.  بانک سامان، شرکت مس سرچشمه، صندوق بازنشستگی شرکت مس ایران و برخی از ارگانهای مالی دیگر از حمایت کنندگان اصلی این شرکت هستند. میزان سود دهی در سالهای گذشته از 21% الی 25% متغییر بوده اما توانسته سطح توانگری خود را بخوبی ارتقاء بخشد.

از مزایای این شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

    امکان دریافت وام تا 90% موجودی در سال اول.
    برداشت از حساب اندوخته از پایان سال اول
    پرداخت سرمایه ای در حدود 3 برابر سرمایه فوت، در صورت فوت ناشی از حادثه
    پرداخت سرمایه از کار افتادگی برابر مبلغ سرمایه فوت هر سال در صورت از کار افتادگی دائمی بیمه شده
    پرداخت هزینه های درمانی برای بیماری های صعب العلاج تا سقف 300000000 ریال
    انعطاف پذیری در پرداخت حق بیمه بنا به توان مالی افراد

 

5- بیمه پارسیان

 

 

پس از شکل گیری بانک پارسیان، این هلدینگ تصمیم به تاسیس شرکت بیمه گرفت و با قرارگیری در لیست سطح یک توانگری مالی، و سرمایه 3000 هزار میلیارد ریالی یکی از شرکت های در حال رشد می باشد. در سالهای گذشته علیرغم افزایش سطح توانگری مالی، میزان سود دهی در برهه ای کاهش یافته است. این شرکت حدود 6 درصد از بازار صنعت بیمه را در اختیار دارد. سهم فروش بیمه عمر در 6 ماهه ابتدایی سال 1397 رقمی معادل 1263 میلیارد ریال بیمه عمر فروخته است.

عمده ترین سهام داران بیمه پاسارگاد عبارتند از:

بانک و لیزینگ پارسیان

شرکت سرمایه گذاری تدبیر

صبا تامین پارسیان

پوشش اتکایی کلیه ریسک های صنعتی با هر میزان سرمایه و با 100% با استفاده از تراز درجه بندی و اعتبار شرکت های بیمه ای دنیا هم یکی دیگر از خدمات بیمه پاسارگاد است.

 

6- بیمه آسیا

 

 

یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه کننده خدمات بیمه در کشور (تاسیس 1338) که در سال 94 در لیست 100 شرکت برتر از دید سازمان مدیریت صنعتی قرار گرفت. این بیمه با بیش از 100 واحد پرداخت خسارت در حال فعالیت می باشد.

 

7- بیمه رازی

 

 

سابقه بالا در این صنعت، سطح توانگری یک مالی و رویکرد جدید عملکرد در سالهای گذشته،‌ شرکت رازی را در شیب رو به رشد قرار داده است. یکی از اولین بیمه های خصوصی کشور که فعالیت خود را آغاز کرد و با سرمایه 140 هزار میلیارد ریال در حال توسعه است و بیمه اتکایی را با همکاری شرکت های بین المللی فراهم نموده است.

ارزشهای سازمانی شرکت رازی عبارتند از:

مشتری مداری

مشارکت

خلاقیت و نوآوری

روحیه یادگیری مستمر

مسئولیت پذیری

 

8- بیمه دانا

 

 

از سال 1358 با مشارکت شرکت بیمه انگلیسی تاسیس شد. این شرکت در سه زمینه حیات، به شرط فوت و پس انداز خدمات ارائه میدهد. دارای 59 شعبه و 1919 نمایندگی است. همانند بسیاری از شرکت های همکار حداقل زمان قرارداد بیمه عمر 5 سال و حداکثر 30 سال در نظر گرفته شده است. در این بین جهت جلوگیری از کاهش ارزش پولی، بیمه گذار می تواند هر ساله مبلغی را به حق بیمه خود اضافه کند.

 

9- بیمه سینا

 

 

از سال 1382 شروع بکار کرده و در زمینه های مختلف این حوزه فعالیت می کند. همانند سایر شرکت ها در زمینه پوشش خسارت و امراض و بیماری ها فعالیت می کند و با نام بیمه عمر یارمند سینا فعالیت می کند. سرمایه این شرکت در حال حاضر حدود 1500 میلیارد است و در همه شاخه های بیمه فعالیت می کند.

اگر چه در زمینه بیمه های مسئولیت، آتش سوزی و… از شرایط مناسبی برخوردار است اما در زمینه ببیمه عمر تلاش بیشتری را می طلبد تا بتواند در بین رقبای خود به فعالیت بپردازد. طبق قوانین این شرکت از 0 تا 70 سالگی می توان از بیمه های عمر استفاده نمود و میزان این حق بیمه بصورت ماهیانه از 50 هزار تومان می باشد.

بیمه سینا در اثر فوت ناشی از حادثه به میزان 1 تا 4 برابر سرمایه فوت به ذینفعان هزینه پرداخت می کند. همچنین در صورت نقص عضو به افراد شاغل بالای 18 سال، پوشش از کار افتادگی تعلق می گیرد. همچنین با انتخاب 2 پوشش از کار افتادگی در اثر حادثه کاری و معافیت از حق بیمه، علاوه بر دریافت حق مستمری می توانید تا مدت 10 سال از پرداخت حق بیمه معاف شوید.

سود تضمینی سرمایه گذاری در این بیمه برای دو سال اول 16 درصد و برای دو سال بعد 13 درصد خواهد بود. همچنین این میزان برای مازاد 4 سال نیز 10% درصد خواهد بود. همچنین این شرکت یکی از نقاط قوت خود را کمک به پرداخت های معوقه میداند و ابراز می کند اگر نتوانید هزینه بیمه را پرداخت کنید، شرکت از اندوخته شما برداشت کرده تا از این راه میزان دیرکرد را جبران کند. البته چنین کاری در برخی شرکت های همکار نیز اجرا می شود.

 

10- بیمه ملت

 

 

شرکت بیمه ملت فعالیت خود را از سال 1382 و با سرمایه 200 میلیارد ریال آغاز نمود. این سرمایه در سالهای اخیر افزایش یافته و در سال 1395 به 2850 میلیارد ریال رسید. خط مشی این شرکت بر اساس تاکید بر مشتری مداری و استفاده از مدیران با سابقه و کوشا به منظور ارائه خدمات بهتر می باشد. از دیگر اهداف این شرکت شفافیت در ارائه خدمات، سرعت بخشیدن به رشد صنعت بیمه و پشتیبانی از خدمات تولیدی و اشتغالزایی دارد.

نکته مهم در مورد این شرکت، ارتقاء سطح توانگری در سالهای گذشته می باشد. این شرکت در 6 سال متوالی توانسته به سطح یک  توانگری مالی دست یابد که این آیتم یکی از معیارهای انتخاب این شرکت در لیست 10 شرکت برتر بیمه عمر می باشد. از دیگر مزیت های رقابتی بیمه ملت میتوان به دریافت گواهی ISO 9001 – 2015 و سایر گواهینامه های رعایت حقوق مشتریان، مجوز قبولی بیمه اتکایی از بیمه مرکزی و پذیرش در بازار بورس اشاره کرد.

یکی از افتخارات این شرکت، پرداخت بالاترین میزان سود قطعی (حدود 25%) است.

 

10+1- بیمه دی

 

 

این شرکت با پشتوانه بانک دی در سال 1383 با شعار تعهد،‌ تخصص و نوآوری تاسیس گردید. این شرکت در سطح توانگری مالی 2 است و بدلیل نمایندگی های فعال در کشور، پتانسیل خوبی در سالهای آینده خواهد داشت.

 

10+2 بیمه زندگی خاور میانه

 

 

شرکت بیمه زندگی خاورمیانه یکی از شرکت های تخصصی در زمینه بیمه عمر می باشد که تمرکز خود را روی بیمه عمر و زندگی قرار داده است و توانسته با ارائه خدمات و طرح های ویژه همانند مستمری، سنوات، بیمه تکمیلی، عمر و پس انداز و… در سالهای اخیر رشد قابل توجهی داشته باشد.

بطور مثال یکی از مزیت های رقابتی این بیمه این است که به بیمه شده اجازه میدهد بتواند تا سن 80 سالگی بیمه عمر خریداری کند و طبق طرح های منعطف پرداخت سود بصورت ماهیانه و سالیانه، از آنها بهره مند شوند.

منبع : tehrannlp.com

09132014878

محمد امیری شهبازی

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد کد 90195

m-a-shahbazi.ir

  • فروش بیمه عمر در اصفهان

رتبه بندی شرکت های بیمه عمر و سرمایه گذاری

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی